Рішення, при ухвалі яких працедавець повинен отримати згоду виборного органу
Напевне, одне з найбільш злободенних питань, які ставляться слухачами семінарів, пов'язане з тим, що деякі дії працедавців потрібно погоджувати з представницькими органами. Адже у КЗпП міститься чимало згадок про це. До того ж, ідеться там не лише про первинну профспілкову організацію, але й про непрофспілкові органи, що представляють інтереси працівників. З’ясуємо, в яких випадках потрібне узгодження, а також що робити тим працедавцям, в яких немає первинної профспілкової організації.
Зазначимо, що в низці статей КЗпП у процедурі ухвалення працедавцем рішення або видання внутрішнього документа передбачено участь виборного органу первинної профспілкової організації або профспілкового представника (див. таблицю).
Таблиця. Випадки, в яких працедавець повинен отримати згоду виборного органу первинної профспілкової організації (профспілкового представника)
№ з/п
Питання, що підлягають погодженню
Норма КЗпП
Повна версія доступна тільки передплатникам
Підпишіться на онлайн сервіси для бухгалтерів та кадровиків Uteka. Отримайте повний доступ бібліотеки безпечних рішень, які роблять вашу роботу ефективнішою.
Що входить в передплату?
і приклади
доступу
питання експерту
оновлення
матеріалів
матеріалів c 2015 року