• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Які документи з охорони праці мають бути на підприємстві

12.12.2019 1015 0 1

Закриття бухгалтерського року: згадати все!

Завершення бухгалтерського року: відповідаємо на ваші запитання

Так, дійсно, за ряд порушень у сфері охорони праці законодавством передбачено чималі штрафи. Щоб уникнути штрафних санкцій, які можуть накласти органи Держпраці під час планової або позапланової перевірки, роботодавцеві необхідно дотримуватися вимог, установлених Законом від 14.10.92 р. № 2694-XII (далі – Закон № 2694).

Так, роботодавець (як підприємство, так і підприємець) перш за все зобов'язаний забезпечити найманим працівникам безпечні та здорові умови праці (ст. 13 Закону № 2694). Коротко розглянемо основні документи з охорони праці, які повинні бути у роботодавця. Ці документи розробляє і затверджує сам роботодавець, орієнтуючись на нормативні акти і типові форми, що діють у сфері охорони праці.

1. Положення про службу з охорони праці. Такий документ роботодавець повинен розробити на підставі Типового положення, затвердженого наказом Держкомітету з нагляду за охороною праці від 15.11.04 р. № 255. У Положенні про службу охорони праці визначається її структура, чисельність, основні завдання, функції та права співробітників.

На замітку! Створювати службу з охорони праці необхідно в тому випадку, якщо в роботодавця числиться 50 і більше співробітників.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали