• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Лікарняний листок: правила оформлення

15.02.2019 1641 0 1

Ведення журналу реєстрації листків непрацездатності

ЄСВ та виплати за рахунок коштів ФСС

У консультації розповімо, як повинен бути оформлений листок непрацездатності, які помилки найчастіше допускають при його заповненні та як їх можна виправити.

Порядок, умови видачі та продовження листків непрацездатності викладені в Інструкції № 455, а порядок їх заповнення – в Інструкції № 532.

Відповідно до п. 1 Інструкції № 532 листок непрацездатності – це багатофункціональний документ, який є підставою для звільнення від роботи у зв'язку з непрацездатністю та з матеріальним забезпеченням застрахованої особи у випадку тимчасової непрацездатності, вагітності та пологів. У розмовній мові його називають лікарняним листком або просто лікарняним. У консультації для зручності ми будемо використовувати цю назву.

У листопаді 2018 року була прийнята постанова КМУ від 28.11.18 р. № 999, якою передбачено створення Електронного реєстру листків непрацездатності як системи накопичення, зберігання та використання інформації про видані, продовжені та обліковані лікарняні з використанням інформаційної інфраструктури Реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали