• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Розробляємо порядок оприбуткування готівки

18.09.2018 1378 0 0

Касові операції

Кожне підприємство, що здійснює готівкові розрахунки, зобов'язане розробити та затвердити внутрішнім документом порядок оприбуткування готівки в касі (п. 12 Положення № 148). Розглянемо, як це здійснити на практиці.

У порядку потрібно максимально врахувати особливості роботи підприємства, а якщо в нього є відокремлені підрозділи, то й підрозділів. Ідеться про внутрішній трудовий розпорядок, режим роботи, графік змінності, правила та особливості здачі готівки в банк.

Для відокремлених підрозділів порядок оприбуткування готівки встановлюють і доводять до їх відома внутрішніми документами підприємства.

Якщо режим роботи відокремлених підрозділів, які здійснюють касові операції, не збігається з розпорядком функціонування бухгалтерії підприємства (у т. ч. у вихідні та святкові дні), то внутрішнім документом потрібно визначити порядок взаємодії відокремлених підрозділів із бухгалтерією підприємства (п. 40 Положення № 148). Цей порядок слід урахувати при розробці порядку оприбуткування готівки.

Важливо! Розробити порядок оприбуткування за новими правилами треба було по 30.06.18 р. включно (п. 12 Постанови № 148).

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали