Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Організація торгівлі: оформляємо стартові документи

Чим цінна ця стаття: тут зібрано всю інформацію для тих, хто планує зайнятися тим або іншим видом торгівлі. Ви дізнаєтеся, які дозвільні та інші документи вам знадобиться оформити насамперед, а також у які нормативні документи варто заглянути, щоб ненароком не порушити встановлені вимоги.

Від чого допоможе захиститися: від проблем із контролюючими органами та неприємної перспективи закриття бізнесу. Адже через відсутність необхідних документів до суб'єкта господарювання (далі – СГ) можуть застосувати фінансові санкції, а то й зовсім вимагати призупинити діяльність.

Ліцензування

У Законі від 02.03.15 р. № 222-VIII «Про ліцензування видів господарської діяльності» (далі – Закон № 222) містяться загальні правила отримання ліцензій для всіх видів діяльності (крім видів діяльності, перелічених у ст. 2 даного Закону: для них необхідність і правила отримання ліцензії регулюються окремими спеціальними законодавчими актами).

Перелік видів діяльності, що підлягають ліцензуванню, наведено в ст. 7 Закону № 222. Для яких видів торгівлі потрібна ліцензія, ви можете узнати з нашої таблиці.

Види торгівлі, для яких потрібна ліцензія

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали