• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Як отримати ліцензію за новими правилами?

24.01.2020 345 0 0

Із цієї статті ви дізнаєтеся: які нововведення відбулися в законодавстві у сфері ліцензування окремих видів господарської діяльності та які нові правила тепер слід урахувати при поданні документів для отримання ліцензії.

Що можна зробити на практиці: підготувати за новими правилами всі документи, необхідні для отримання ліцензії на той або інший вид діяльності.

Припустимо, суб'єкт господарювання (далі – СГ) має намір зайнятися тим або іншим видом діяльності. Для початку йому потрібно з'ясувати, чи не доведеться отримувати ліцензію? Наприклад, зараз ліцензуванню підлягають такі види діяльності, як надання фінансових послуг, торгівля лікарськими препаратами, туроператорьска діяльність і т. д.

На замітку! Повний перелік видів діяльності, що підлягають ліцензуванню, наведено в ст. 7 Закону від 02.03.15 р. № 222-VIII (далі – Закон № 222).

Ліцензування більшості видів діяльності регламентується Законом № 222. Однак у цій сфері діють й інші закони (наприклад, для ліцензування виробництва й торгівлі алкоголем, тютюном).

З 18.12.19 р. до Закону № 222 були внесені зміни (Законом від 02.10.19 р. № 139-IX, далі – Закон № 139) з метою вдосконалити порядок ліцензування госпдіяльності.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали