Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Як визначити звичайну ціну ОЗ при їх ліквідації для цілей ПДВ?

21.09.2021 238 0 0

З норми абзацу першого п. 189.9 ПК випливає, що при ліквідації об’єкта основних засобів (далі – ОЗ) за самостійним рішенням платника податків база обкладення ПДВ визначається виходячи зі звичайної ціни об’єкта, але не нижче від його балансової вартості. Яка ціна є звичайною для цілей застосування цієї норми?

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали