• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Формування вартості медичних послуг

04.06.2018 540 0 0

Все про ціноутворення

У консультації розглянемо порядок формування вартості медичних послуг згідно з Методикою, затвердженою Постановою № 1075, що набула чинності із 1 січня 2018 року (далі – Методика № 1075).

Цей документ визначає методологію та порядок обліку фактичних витрат, які здійснюють заклади охорони здоров'я у зв'язку з наданням медичних послуг та які враховуються при встановленні єдиних тарифів на медичні послуги, надавані за договорами про медичне обслуговування населення в рамках програми державних гарантій медичного обслуговування населення відповідно до Закону № 2168 (далі – програма медичних гарантій).

Методику № 1075 розроблено з метою уніфікувати підхід до обліку витрат у закладах охорони здоров'я та встановити базові принципи універсальної національної системи розрахунку вартості послуг із медобслуговування, фінансування яких забезпечується за рахунок бюджетних коштів у рамках програми медичних гарантій.

Методикою № 1075 передбачається облік витрат на основі методу стандартного аналізу затрат шляхом їх покрокового розподілу «зверху вниз».

Для кого застосування Методики № 1075 при розрахунку вартості медичних послуг є обов'язковим?

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали