• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Якщо операцію «службове внесення» не виконано

05.12.2019 245 0 0

Ситуація

У скриньці РРО магазину на ніч залишалася виручка в межах ліміту каси, установленого на підприємстві (після проведення операції «Службова видача»). Уранці перед початком роботи магазину операцію «Службове внесення» не було виконано. І лише ввечері, перед здаванням готівкової виручки в банк, касир виявив цю помилку.

Операція «Службове внесення» використовується для реєстрації суми готівки, яка зберігається на місці проведення розрахунків до моменту проведення першої розрахункової операції після виконання Z-звіту (п. 6 розд. III Порядку, затвердженого наказом Мінфіну від 14.06.16 р. № 547, далі – Порядок № 547).

Сума «службового внесення» відображається в Х-звіті та Z-звіті (п. 15, 17 Вимог щодо реалізації фіскальних функцій реєстраторами розрахункових операцій для різних сфер застосування, затверджених постановою КМУ від 18.02.02 р. № 199).

Помилка касира призвела до того, що сума, яка знаходилася у скриньці РРО, не потрапила до денного звіту. А значить, виникла невідповідність між сумою готівки на місці проведення розрахунків і сумою, зазначеною в денному звіті.

Тут має значення величина невідповідності між сумами у скриньці РРО і в денному звіті. Штраф застосовується, якщо розбіжність становить більше 10 % МЗП (мінімальної зарплати, установленої законом на 1 січня податкового (звітного) року) (п. 1 ст. 17 Закону від 06.07.95 р. № 265/95-ВР). У 2019 році це 417,80 грн.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали