• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Договір про надання послуг: правові аспекти

18.03.2019 1177 0 0

Господарські договори: поради, зразки, практика

Суб'єкти господарювання (далі – СГ) у процесі своєї діяльності укладають різні види договорів послуг. Це можуть бути договори про надання рекламних, маркетингових, охоронних, консалтингових послуг і т. д. У консультації розглянемо правила, яких необхідно дотримуватися при оформленні договору про надання послуг.

Порядок укладання договору про надання послуг регулюється гл. 63 ЦК (ст. 901–907).

За цим договором одна сторона (виконавець) зобов'язується за завданням другої сторони (замовника) надати послугу, яка споживається безпосередньо в процесі вчинення певної дії або провадження певної діяльності (ст. 901 ЦК), а замовник, у свою чергу, зобов'язується оплатити виконавцю надану послугу, якщо інше не передбачено умовами такого договору.

Зверніть увагу: за договором про надання послуг виконавець зобов’язаний надати послугу особисто. Водночас згідно із ч. 2 ст. 902 ЦК виконання договору можна передоручити третій особі, якщо таку умову прямо прописано в укладеному договорі. При цьому первісний виконавець повністю несе відповідальність перед замовником до повного виконання зобов’язання за договором.

Чим відрізняється договір підряду від договору про надання послуг?

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали