• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Акумуляторні батареї електромобілів: облік зарядки, ремонту, заміни

04.04.2019 197 0 0

Електромобіль на підприємстві

Акценти статті:

  • чим акумуляторні батареї (далі – АКБ) електромобілів відрізняються від АКБ звичайних автомобілів;
  • які особливості властиві обліку таких операцій, як зарядка, ремонт, заміна АКБ.

Говорять, що за електромобілями майбутнє, оскільки вони економні та екологічні. Проте для того щоб електромобілі повсюдно з’явилися на дорогах, витіснивши автомобілі з двигунами внутрішнього згорання, потрібні принаймні зміни в інфраструктурі (скажімо, комфортний доступ до електрозаправок і достатня кількість стоянок із можливістю зарядки електромобілів). Та й такі особливості електромобілів, як тривалість повної зарядки і обмежений запас ходу, призводять до того, що електромобіль поки що залишається міським транспортним засобом для короткострокових поїздок.

АКБ – один із головних експлуатаційних елементів електромобіля. У будь-якому автомобілі з двигуном внутрішнього згорання АКБ виконує додаткову роботу, забезпечуючи необхідним струмом механізми й обладнання, які працюють на електриці. А ось в електромобілі батарея – це джерело живлення всіх рухомих елементів. Тому АКБ електромобіля – конструктивно складніший елемент, що є знімним модулем (частіше за все літій-іонним) циліндрової, пакетної або призматичної форми.

АКБ підлягає зарядці, батарею можна ремонтувати (у ній є елементи, що підлягають заміні), а при вичерпанні експлуатаційного ресурсу її доведеться замінити.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали