• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Адміністрування реалізації спирту: до чого готуватися?

14.03.2019 207 0 0

Із цієї статті ви дізнаєтеся: кого стосуватимуться зміни в адміструванні реалізації спирту етилового, що почнуть діяти з 1 липня 2019 року.

Що слід зробити на практиці: провести реєстраційні дії, інвентаризацію залишків спирту станом на 1 липня 2019 року та оформити заявку на поповнення обсягів залишків спирту на акцизних складах.

У зв’язку з прийняттям Закону від 23.11.18 р. № 2628-VIII з 1 липня 2019 року набувають чинності нові норми Податкового кодексу (далі – ПК), згідно з якими буде змінено назву СЕА РП (система електронного адміністрування реалізації пального) на СЕА РП та СЕ (система електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового). Систему буде доповнено новим видом автоматичного обліку – облік за переміщенням спирту етилового.

Тобто нова СЕА РП та СЕ крім пального буде окремо обліковувати фактичний рух (переміщення) спирту етилового в розрізі умов оподаткування, місць зберігання (акцизних складів), розпорядників акцизних складів та за кодами УКТЗЕД.

Для цього перелік платників акцизного податку буде доповнено особами, які здійснюють реалізацію спирту етилового (пп. 212.1.15 ПК).

Крім цього, слід ураховувати, що згідно із пп. 14.1.237 ПК до спирту етилового:

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали