• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Як знизити продажну ціну імпортного товару без втрати прибутку

Мета статті: допомогти підприємству збільшити обсяг продажів, стимулюючи попит зниженням ціни на імпортний товар. При цьому стоїть завдання не втратити запланований прибуток.

Як діяти: скористайтеся нашими рекомендаціями і прорахуйте варіант з увезенням імпортного товару, коли його вартість «розкладена» на вартість самого товару і вартість його доставки. Це дозволить не заплатити зайвого ПДВ, якщо товар буде продаватися за ціною нижчою, ніж у конкурентів.

У боротьбі за ринки збуту багато продавців використовують різні методи залучення покупців. Один із найдієвіших – запропонувати покупцям більш низьку ціну, ніж у конкурентів. Але як при цьому не втратити власний прибуток і не заплатити зайвих податків? Розповімо, як це зробити, на прикладі продавця, який продає імпортний товар у комплекті з послугами з його доставки.

Проаналізуємо, які фактори впливають на вітчизняного продавця, коли він установлює ціну реалізації імпортного товару. Далі через часті повтори будемо використовувати абревіатури: МТУ – митна територія України; ПК – Податковий кодекс; МК – Митний кодекс.

Фактор 1. Податкові зобов'язання при продажу товарів на МТУ

При продажу товарів на МТУ база обкладення ПДВ дорівнює договірній ціні, але не нижче ціни придбання таких товарів (п. 188.1 ПК).

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали