Що потрібно знати про банківські кредити: необхідний мінімум (частина 3)
02.03.2016 335 0 0
Будь-яке підприємство може звернутися до банку із проханням про видачу кредиту. Причому звертатися можна не тільки до того банку, у якому в підприємства відкрито поточний рахунок, а до будь-якого банку, що пропонує найбільш вигідні умови кредитування в частині процентної ставки, застав, строку кредитування та графіка погашення.
У консультації продовжимо розглядати основні моменти, з якими зіштовхнеться підприємство, що бажає взяти в банку кредит.
Разом із кредитним договором банк оформляє договори застави та поруки – з метою покрити можливі ризики неповернення кредитів. Надати майно в заставу може або сам позичальник, або за нього може поручитися своїм майном майновий поручитель – фізична та юридична особа.
За забезпеченням кредити поділяються на бланкові (без застав) і забезпечені заставою.
Бланкові кредити видаються надійним клієнтам, які мають стабільні джерела повернення кредитних коштів (надходження на рахунки в банк, який видає кредит) і позитивну кредитну історію. Як правило, бланкові кредити видаються для фінансування короткострокових потреб в обігових коштах. За бланковими кредитами можуть застосовуватися підвищені процентні ставки та комісії.
Застава
Повна версія доступна тільки передплатникам
Підпишіться на онлайн сервіси для бухгалтерів та кадровиків Uteka. Отримайте повний доступ бібліотеки безпечних рішень, які роблять вашу роботу ефективнішою.
Що входить в передплату?
і приклади
доступу
питання експерту
оновлення
матеріалів
матеріалів c 2015 року