• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Товар відвантажено в одному місяці, а кошти отримано в наступному: коли єдинник другої групи може скористатись правом на відпустку?

Єдинник другої групи в одному місяці відвантажує товари, а в наступному місяці отримує кошти за такий товар. Чи можна в одному з таких місяців оформити відпустку відповідно до п. 295.5 Податкового кодексу (далі – ПК)?

Як випливає з КЗпП та Закону від 15.11.96 р. № 504/96-ВР «Про відпустки» відпустка – це час, коли найманий працівник відпочиває від роботи і при цьому за ним зберігається зарплата і місце роботи.

Тобто відповідно до п. 295.5 ПК для права на оформлення відпустки і звільнення від сплати єдиного податку єдинник у період своєї відпустки не повинен здійснювати підприємницьку діяльність і отримувати дохід від її здійснення.

Таким чином, у наведеній ситуації єдинник не має право на оформлення відпустки ні в одному, ні в наступному місяці, адже як відвантаження товару, так і отримання коштів свідчить про здійснення підприємницької діяльності.

Коментарі до матеріалу

Оформити передплату на розділ «Комерція»

Надійні рішення з бухобліку, податків та права

2268 грн. / рік

Купити

Кращі матеріали

Товар відвантажено в одному місяці, а кошти отримано в наступному: коли єдинник другої групи може скористатись правом на відпустку?