Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Приємного аудиту!

Як не помилитися у виборі аудитора

Вибрати аудитора чи аудиторську фірму не так уже й легко. Маючи солідний досвід роботи, ввічливі й уважні аудитори вміють подати себе у найвигіднішому для них світлі. Ось тільки подальша співпраця з ними не завжди складається гладко. Причини можуть бути дуже різними. Щоб не розчаруватися у своєму виборі, насамперед потрібно чітко визначитися, чого саме ви очікуєте від аудитора.

Олександр Даниленко,
головний редактор журналу «Справочник экономиста»

Поняття «аудитор» увійшло в наш діловий лексикон у 1990-х роках. Законодавство України того часу передбачало обов'язкову щорічну аудиторську перевірку майже для всіх підприємств, незалежно від обсягу та виду діяльності. Про результати перевірки потрібно було повідомляти в органи державної податкової служби. Професія аудитора стала престижною і високооплачуваною. В аудит пішли люди найрізноманітніших професій. Деякі здобували досвід безпосередньо в ході перевірок. Кількість аудиторів та аудиторських фірм стрімко зростала, а от якість послуг була не найкращою.

А потім все змінилося. Обов'язковий аудит для більшості підприємств став необов'язковим. І підприємства самі почали вирішувати, чи потрібні їм аудитори.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали