• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Чи можна не платити штраф і пеню з податку на прибуток, які були нараховані перевіркою за 2014-2015 роки

Очікується перевірка контролюючим органом діяльності підприємства за 2014–2015 роки. Чи застосовуються штраф і пеня до суми донарахованого при перевірці податкового зобов'язання з податку на прибуток?

Пеню доведеться сплачувати обов'язково, а ось із штрафами давайте розберемося. Розглянемо спочатку підсумки перевірки за 2014 рік. Згідно з п. 35 підрозд. 10 розд. ХХ Податкового кодексу (далі – ПК) тимчасово, по 31 грудня 2016 року, сума штрафних (фінансових) санкцій, нарахованих на податкові зобов'язання, визначені за результатами перевірки, скасовується. Але це можливо, тільки якщо одночасно виконуються такі умови:

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали