• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Як захиститися від шахрайства в інтернет-торгівлі

Чим цінна ця стаття: ви дізнаєтеся про найпоширеніші способи шахрайства в Інтернеті, а також про те, яка відповідальність установлена за такі злочини, куди звертатися і як скласти позов у випадку, якщо ви стали жертвою інтернет-шахраїв. У статті наведено зразок позовної заяви.

Від чого допоможе захиститися: від фінансових втрат при укладанні правочинів в Інтернеті.

Інтернет-торгівля набирає все більшої популярності, однак і статистика шахрайства в мережі теж стрімко зростає. Причому жертвами інтернет-шахраїв стають не тільки покупці, але й продавці. Ми розповімо про те, як захистити себе від кіберзлочинців під час вчинення онлайн-правочинів.

Що таке кіберзлочинність?

Поняття «кіберзлочинність» в українському законодавстві не розкривається. Однак Україна ратифікувала Конвенцію про кіберзлочинність від 23.11.01 р. (Закон від 07.09.05 р. № 2824-IV «Про ратифікацію Конвенції про кіберзлочинність»). Хоча в даному документі теж немає визначення даного терміна, але виходячи з контексту документа його зміст стає зрозумілим.

Під кіберзлочинами розуміють використання комп'ютерних мереж та електронної інформації для скоєння кримінальних правопорушень. А докази таких правопорушень можуть зберігатися та передаватися за допомогою цих мереж. Іншими словами, кіберзлочинність містить у собі різні види злочинів, які відбуваються за допомогою комп'ютера та Інтернету.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали