• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Як обчислюється строк для адміністративного оскарження податкового повідомлення-рішення?

За результатами камеральної перевірки підприємству незаконно донараховано податкові зобов'язання з ПДВ. Підприємство хоче оскаржити податкове повідомлення-рішення (далі – ППР) в адміністративному порядку. Як правильно обчислюється строк для оскарження, якщо скарга подаватиметься поштою? У який момент скарга вважатиметься поданою: на дату поштового відправлення чи на дату її отримання органом ДФС?

Камеральна перевірка – це самостійний вид податкового контролю. Від інших податкових перевірок відрізняється тим, що проводиться (ст. 75, 76 Податкового кодексу, далі – ПК):

  • у приміщенні контролюючого органу;
  • виключно на підставі даних, зазначених у податкових деклараціях (розрахунках) платника податків, і даних системи електронного адміністрування ПДВ;
  • без згоди платника податків на її проведення;
  • без будь-якого спеціального рішення керівника або направлення на її проведення.

За результатами камеральної перевірки платникові направляється ППР. Якщо платник податків не згоден з висновками, зазначеними в ППР, він може подати скаргу до контролюючого органу вищого рівня протягом 10 календарних днів, що настають за днем отримання ППР (п. 56.3 ПК).

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали