• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

У який термін звітувати з податку на прибуток за підсумками 2016 року?

Платник податку у 2016 році звітує з податку на прибуток щоквартально. У який термін потрібно звітувати за підсумками року – протягом 40 чи 60 календарних днів?

Варто зауважити, що для окремих платників, залежно від результатів діяльності, базовим звітним (податковим) періодом є календарний квартал з поданням декларації за квартал та наростаючим підсумком за перше півріччя, три квартали звітного (податкового) року, звітний (податковий) рік. У такому випадку подання декларації за відповідні звітні (податкові) періоди: квартал, півріччя, три квартали та рік здійснюється протягом 40 календарних днів, що настають за останнім днем звітного податкового кварталу (пп. 49.18.2, п. 49.19 Податкового кодексу). Тобто податкова декларація за 2016 рік подається платниками, що використовують базовий звітний (податковий) період квартал, до 9 лютого 2017 року.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали