• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

У неприбуткової організації не було діяльності у 2015 році: чи треба звітувати?

Чи потрібно було неприбутковій організації подавати звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації, якщо діяльності у 2015 році не було?

Відповідно до п. 49.2 Податкового кодексу (далі – ПК) платник податків зобов’язаний за кожний, установлений ПК, звітний період, у якому виникають об’єкти оподаткування, або у разі наявності показників, які підлягають декларуванню, відповідно до вимог ПК подавати податкові декларації щодо кожного окремого податку, платником якого він є.

Відповідно до ст. 46 ПК неприбуткові установи, визначені п. 133.4 ПК, подають звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації.

Оскільки відповідно до п. 46.1 ПК податковою декларацією вважається документ, на підставі якого здійснюється нарахування та/або сплата податкового зобов’язання, то звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації не є податковою декларацією, та подається неприбутковою організацією, незалежно від наявності чи відсутності показників у ньому.

Коментарі до матеріалу

Оформити передплату на розділ «Комерція»

Надійні рішення з бухобліку, податків та права

2268 грн. / рік

Купити

Кращі матеріали

У неприбуткової організації не було діяльності у 2015 році: чи треба звітувати?