Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Повідомляємо про відсутність об'єкта обкладення екоподатком

Юлія Гужел

30.06.2017 275 0 1

Екологічний податок сплачується суб'єктами господарювання, які провадять діяльність, що забруднює навколишнє природне середовище. Результатом такої діяльності можуть бути викиди забруднюючих речовин в атмосферу, скиди у водні об'єкти, радіоактивні відходи. Обсяги забруднюючих і радіоактивних речовин – це і є об'єкт обкладення екоподатком.

З екоподатку необхідно подавати декларації. Але якщо, наприклад, ваше підприємство з наступного року тимчасово закриває шкідливе виробництво, чи повинні ви й далі подавати декларації з екоподатку? Ні, не повинні, але за умови, що подасте до органу ДФС заяву про відсутність об'єкта оподаткування (далі – заява).

На підставі яких норм ПК подається заява?

Можливість подання заяви передбачена нормою п. 250.9 ПК.

До якого органу ДФС подається заява?

Заява подається до органу ДФС за місцем розташування джерела забруднення (цеху, установки).

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали