Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Розрахунок за формою № 1ДФ: загальні правила і відображення операцій із землею

31.01.2019 1760 0 1

Особи, які згідно з Податковим кодексом (далі – ПК) мають статус податкових агентів, зобов'язані подавати податковий розрахунок форми № 1ДФ у строки, установлені ПК для податкового кварталу (пп. «б» п. 176.2 ПК). Якщо ви сумніваєтеся в тому, чи належить ваше підприємство або ви як підприємець до податкових агентів за ПДФО і, відповідно за військовим збором (далі – ВЗ), рекомендуємо звернутися за відповіддю до пп. 14.1.180 ПК.

Куди слід подавати розрахунок за формою № 1ДФ?

Податковий розрахунок за формою № 1ДФ подається до органу ДФС податковими агентами: юрособами – за місцем їх знаходження; фізособами – за їх податковою адресою (пп. «б» п. 176.2 ПК; п. 2.3–2.6 Порядку, затвердженого наказом Мінфіну від 13.01.15 р. № 4, далі – Порядок № 4).

Як подавати розрахунок за наявності філій у юрособи?

Якщо юрособа має відокремлені підрозділи, не уповноважені нараховувати, утримувати і перераховувати до бюджету ПДФО, тоді така юрособа подає розрахунок у вигляді окремих порцій (1-ша порція – за співробітниками та фізособами основного підприємства, а 2-га і подальші порції – за співробітниками і фізособами кожного такого відокремленого підрозділу). Причому до контролюючих органів за неосновним місцем знаходження підрозділів подаються копії таких порцій, тоді як їх оригінали необхідно подати контролюючому органу за основним місцем реєстрації юрособи.

Що змінилося у вимогах до податкових агентів?

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали