Продаж наборів: особливості визначення коду УКТЗЕД
24.10.2017 777 0 1
Акценти цієї статті:
- якими законодавчими нормами слід керуватися для визначення коду УКТЗЕД при продажу товарів у наборі (комплекті);
- як заповнити податкову накладну (далі – ПН) при продажу товарів у наборі (комплекті).
Для класифікації товарів при постачаннях на території України та за кордон резиденти використовують УКТЗЕД – Українську класифікацію товарів зовнішньоекономічної діяльності, тобто товарну номенклатуру Митного тарифу України, затвердженого Законом від 19.09.13 р. № 584-VII.
У свою чергу, Митний тариф містить Основні правила інтерпретації УКТЗЕД (далі – Правила), примітки, додаткові примітки до розділів, груп і товарних підпозицій. Цими Правилами та примітками і треба користуватися постачальникам при класифікації своїх товарів.
Наприклад, вам потрібно визначити код УКТЗЕД для набору товарів, які відносяться до різних товарних позицій. У цьому випадку вам треба застосувати Правила 3. Давайте подивимося, про що сказано в цих правилах.
Правило 3(а). Перевага при визначенні коду УКТЗЕД віддається тій товарній позиції, у якій товар описано більш конкретно в порівнянні з тими позиціями, де наводиться більш загальний опис. Якщо кожна із двох і більше товарних позицій стосується тільки частини матеріалів або речовин, що входять до складу суміші або багатокомпонентного товару, або частини товарів, що надходять у наборі для роздрібної торгівлі, такі товарні позиції вважаються рівнозначними для цього товару. Навіть якщо в одній із них наводиться більш повний або точний опис товару.
Повна версія доступна тільки передплатникам
Підпишіться на онлайн сервіси для бухгалтерів та кадровиків Uteka. Отримайте повний доступ бібліотеки безпечних рішень, які роблять вашу роботу ефективнішою.
Що входить в передплату?
і приклади
доступу
питання експерту
оновлення
матеріалів
матеріалів c 2015 року