Приклади заповнення нових РК до звичайної ПН
ДФС опублікувала перелік умовних кодів коригування для РК до ПН
Які ПН та РК не будуть моніторитися ДФС?
Формування податкових накладних 2019: приклади
Ми продовжуємо (початок був тут) знайомитися з нововведеннями до форми ПН та РК, що вводяться у дію наказом Мінфіну № 763.
Для формування РК важливо, що Наказом № 763 додаються нові пункти № 22-24, а решта, що вже були в Наказі № 1307, «зсуваються униз».
Вказаними пунктами дозволяється робити РК наступних видів:
Що таке «Умовні коди причини коригування»? Це коди, які встановлюються ДФС замість словесного визначення. Наприклад, у випадку зміни кількості, у графі 2.1 не пишеться словами – «зміна кількості», а ставиться код - «102». Ці коди можна знайти на офіційному сайті ДФСУ тут.
Новий (з 01.12.2018 року) п.23 Наказу № 1307 звучить як: «у разі коригування кількісних та/або вартісних показників табличної частини податкової накладної у зв’язку зі зміною суми компенсації вартості товарів/послуг, включаючи наступний за постачанням перегляд цін, перерахунок у випадку повернення товарів/послуг особі, яка їх надала, або при поверненні постачальником (продавцем) суми попередньої оплати товарів/послуг розрахунок коригування заповнюється у такому порядку: показники рядка податкової накладної, що коригується, зазначаються із знаком «-» окремо в кожній графі; додається(ються) новий(і) рядок(ки) з виправленими показниками (за потреби), якому(им) присвоюється новий черговий порядковий номер, що не зазначався в податковій накладній; рядку податкової накладної, що коригується, зазначеному із знаком «-», та новому(им) рядку(ам) з виправленими показниками, що його замінює(ють), присвоюється однаковий порядковий номер групи коригування, який зазначається у графі 2.2 табличної частини розрахунку коригування, та наводиться однакова причина коригування. Кількість груп коригування у розрахунку коригування може бути необмежена. Кожній групі коригування присвоюється окремий наступний порядковий номер. Державна фіскальна служба визначає умовні коди причин коригування, які платники податку зазначають у графі 2.1 розрахунку коригування, та забезпечує їх оприлюднення на власному офіційному веб-порталі для використання платниками податку під час складання розрахунків коригування відповідно до Податкового кодексу».
Повна версія доступна тільки передплатникам
Підпишіться на онлайн сервіси для бухгалтерів та кадровиків Uteka. Отримайте повний доступ бібліотеки безпечних рішень, які роблять вашу роботу ефективнішою.
Що входить в передплату?
і приклади
доступу
питання експерту
оновлення
матеріалів
матеріалів c 2015 року