Звітність з РРО, КОРО та РК
РРО: нові правила застосування
Якщо ви працюєте із РРО, КОРО та розрахунковими книжками (далі – РК), значить, повинні відзвітувати про їх застосування. Як і які звіти слід подавати, ви дізнаєтесь із цієї консультації.
Обов’язок суб’єкта господарювання (далі – СГ), який здійснює розрахунки із застосуванням РРО, подавати звітність, пов’язану з використанням КОРО та РК, передбачено п. 7 ст. 3 Закону від 06.07.95 р. № 265/95-ВР (далі - Закон № 265). Робити це необхідно не пізніше 15-го числа наступного за звітним місяця.
Однак якщо СГ використовує РРО, модифікацією якого передбачена можливість передання інформації дротовими або бездротовими каналами зв’язку (а саме такі РРО зараз, як правило, застосовуються), тоді звітувати потрібно інакше. Так, до податкового органу подаються:
- електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків, які містяться на контрольній стрічці, дротовими або бездротовими каналами зв’язку;
- відомості про обсяг розрахункових операцій, виконаних у готівковій та/або безготівковій формі, або обсязі операцій із купівлі-продажу інвалюти, які містяться у фіскальній пам’яті РРО, якщо СГ використовує електронні таксометри, автомати із продажу товарів (послуг) і РРО для обліку та реєстрації операцій купівлі-продажу інвалюти.
Також із 19.04.20 р. п. 7 ст. 3 Закону № 265 буде передбачено, що СГ, які використовують програмні РРО, повинні подавати до контролюючих органів дротовими або бездротовими каналами зв’язку електронні фіскальні звіти та електронні фіскальні звітні чеки.
Повна версія доступна тільки передплатникам
Підпишіться на онлайн сервіси для бухгалтерів та кадровиків Uteka. Отримайте повний доступ бібліотеки безпечних рішень, які роблять вашу роботу ефективнішою.
Що входить в передплату?
і приклади
доступу
питання експерту
оновлення
матеріалів
матеріалів c 2015 року