Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Пояснюємо розбіжності між податковою і фінансовою звітністю

Чим цінна ця стаття: тут наведено причини, що найчастіше зустрічаються на практиці, розбіжності між показниками відповідних рядків декларації з податку на прибуток і Звіту про фінансові результати, поданих за один звітний період.

Від чого допоможе захиститися: від можливих претензій контролюючих органів при перевірці та зіставленні даних податкової та фінансової звітності. За допомогою наших аргументів ви зможете пояснити, за рахунок чого виникли розбіжності.

З 1 січня по 3 березня 2014 року платники податку на прибуток подавали до органів Міндоходів разом зі звітними деклараціями з податку на прибуток за 2013 рік також річну фінансову звітність.

Тепер такі платники податків повинні бути готові до запитань фахівців контролюючих органів з приводу того, чому суми доходів і витрат у декларації не дорівнюють відповідним сумам доходів і витрат, зазначеним у фінзвітності. Особливо якщо суми доходів у фінзвітності виявляться більшими, ніж у декларації (або суми витрат – меншими).

У таблиці на наступній сторінці покажемо, яким чином можна установити відповідність між основними рядками двох форм звітності:

Податкової декларації з податку на прибуток підприємства за формою, затвердженою наказом Міндоходів від 30.12.13 р. № 872 (далі – декларація);

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали