• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Чи потрібно коригувати фінрезультат на вартість матеріалів, оприбуткованих при ліквідації основних засобів?

У звязку з ліквідацією основних засобів (далі – ОЗ) оприбутковано матеріли. Залишкова вартість ліквідованого ОЗ відображається у рядку 1.1.3 додатка РІ до декларації з податку на прибуток. Чи потрібно також відображати в цьому рядку і вартість матеріалів, які оприбутковані від списання ОЗ?

Фінансовий результат до оподаткування збільшується на суму залишкової вартості окремого об’єкта ОЗ або нематеріальних активів (далi – НА), визначеної відповідно до П(С)БО, у разі ліквідації або продажу такого об’єкта (п. 138.1 Податкового кодексу, далi – ПК). Фінрезультат до оподаткування зменшується на суму залишкової вартості окремого об’єкта ОЗ або НА, визначеної з урахуванням положень цієї статті ПК, у разі ліквідації або продажу такого об’єкта (п. 138.2 ПК).

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали