Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Як відобразити у звіті з ЄСВ донарахування зарплати та відпусткових за попередній місяць?

13.06.2019 1918 0 0

Як піти у відпустку у 2019

Як у звіті з ЄСВ відобразити донараховану до МЗП суму доплати за минулий період?

Держслужбовцям підвищили оклади з 1 січня 2019 року в лютому. У лютому нараховано зарплату 6 000 грн. та донараховано за січень зарплату 500 грн., а також донараховано відпусткові за січень 200 грн. та за лютий 120 грн. (відпусткові були нараховані в січні 3 000 грн. та відображені в січневому звіті в таблиці 6 з типом нарахувань 10 двома рядками: за січень – 1 800 грн. та за лютий – 1 200 грн.) Як відобразити в таблиці 6 за лютий нараховані виплати?

Порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування затверджено наказом Мінфіну від 14.04.15 р. № 435 (далі – Порядок № 435).

Звіт формується на підставі бухгалтерських та інших документів, відповідно до яких проводиться нарахування (обчислення) або які підтверджують нарахування (обчислення) виплат (доходу), на які відповідно до Закону від 08.07.10 р. № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» нараховується ЄСВ.

У разі виявлення помилки у Звіті до закінчення строку його подання страхувальник повторно формує та подає Звіт у повному обсязі. Чинним вважається останній електронний або паперовий Звіт, поданий страхувальником до закінчення строків подання звітності, визначених Порядком № 435, який пройшов усі контролі під час завантаження до Реєстру страхувальників та до Реєстру застрахованих осіб. Якщо страхувальником до закінчення строку подання Звіту подаються за поточний звітний період лише окремі таблиці Звіту із зазначенням типу форми «скасовуюча», «додаткова», такий Звіт не вважається Звітом і вважається таким, що не подавався.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали