За якою формою оформляти інвентаризацію підакцизних ПММ?
11.10.2017 981 0 1
Підприємство – оптовий продавець підакцизних пально-мастильних матеріалів – зареєстроване платником акцизного податку з реалізації пального. За якою формою інвентаризаційного опису (акта інвентаризації) слід оформити інвентаризацію ПММ? Чи повинне пальне, зазначене в описі, бути приведене до 15 оС?
За результатами інвентаризації ПММ оформляється один із нижчевказаних документів:
- Інвентаризаційний опис товарно-матеріальних цінностей типової форми № инв-3 (затверджена постановою Держкомстату від 28.12.89 р. № 241);
- Інвентаризаційний опис запасів типової форми, затвердженої наказом Мінфіну від 17.06.15 р. № 572;
- Інвентаризаційний опис товарно-матеріальних цінностей типової форми № М-21 (затверджена наказом Мінстату від 21.06.96 р. № 193);
- самостійно розроблена форма інвентаризаційного опису (при наявності в ній усіх обов'язкових для первинного документа реквізитів).
Чому виникло таке запитання в підприємства? Очевидно, тому що є ще акт інвентаризації за формою, затвердженою наказом Мінфіну від 25.02.16 р. № 219. Але цей акт оформлявся платниками «паливного акцизу» один раз – станом на 01.03.16 р. Мета – урахувати залишки ПММ на цю дату у формулі як обсяг, на який платник податків мав право реєструвати акцизні накладні в Системі електронного адміністрування реалізації пального (далі – СЕА РП). У подальшому ця форма акта не застосовується.
Повна версія доступна тільки передплатникам
Підпишіться на онлайн сервіси для бухгалтерів та кадровиків Uteka. Отримайте повний доступ бібліотеки безпечних рішень, які роблять вашу роботу ефективнішою.
Що входить в передплату?
і приклади
доступу
питання експерту
оновлення
матеріалів
матеріалів c 2015 року