• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Електронний документообіг з держорганами

20.05.2019 435 0 0

Електронний документообіг на підприємстві

У консультації розглянемо, хто із платників податків зобов’язаний подавати електронну звітність, за допомогою яких програм це можна зробити, як виправити помилки в такій звітності.

Звітність в електронній формі з дотриманням вимог законодавства про електронний документообіг зобов’язані подавати платники податків, які відносяться до великих і середніх підприємств (п. 49.4 ПК). Інші платники мають пpаво здавати звітність в електронній формі за власним бажанням.

Важливо! Виняток становить звітність із ПДВ – її повинні подавати в електронній формі всі платники ПДВ (абзац другий п. 49.4 ПК).

Електронний документообіг із контролюючими органами здійснюється відповідно до законодавства та на підставі договору про визнання електронних документів (далі – договір), який визначає взаємовідносини суб’єктів електронного документообігу (п. 2 розд. I Порядку, затвердженого наказом Мінфіну від 06.06.17 р. № 557, далі - Порядок № 557).

Договір – це документ, що визначає права та обов’язки сторін у процесі електронного документообігу. Він укладається шляхом приєднання автора (суб’єкта господарювання – юридичної або фізичної особи, далі – СГ) до договору через подання заяви про приєднання (п. 1 розд. II Порядку № 557).

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали