• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Перевірки Держгеокадастру: оформлення та подальші дії

20.08.2019 633 0 0

Спецпроект «Перевірки в Україні»

Для кого ця стаття: для сільгосптоваровиробників, які використовують земельні ділянки на праві власності або користування.

Із цієї статті ви дізнаєтеся: про оформлення інспектором Держгеокадастру результатів перевірки щодо дотримання суб’єктом господарювання (далі – СГ) законодавства у сфері використання та охорони земель, порядок притягнення посадової особи СГ до адміністративної відповідальності, оформлення та оскарження постанови про накладення адмінстягнення.

За цією темою див. також «Перевірки Держгеокадастру: що цікавить інспектора».

За результатами проведеної перевірки інспектор Держгеокадастру (далі – інспектор) складає у двох примірниках акт перевірки за формою, затвердженою наказом Мінагрополітики від 06.11.18 р. № 538. В останній день перевірки акт підписується інспектором та суб’єктом перевірки. Один примірник акта видається на руки представнику підприємства (ч. 6 ст. 7 Закону від 05.04.07 р. № 877-V «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» (далі – Закон № 877).

В акті наводяться позитивні або негативні відповіді на запитання про дотримання СГ вимог законодавства у сфері використання та охорони земель, а також указуються встановлені порушення.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали