• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Перевірки Держгеокадастру: що цікавить інспектора

09.07.2019 687 0 1

Спецпроект «Перевірки в Україні»

Для кого ця стаття: для сільгосптоваровиробників, які мають у власності або користуванні земельні ділянки.

Із цієї статті ви дізнаєтеся: про підстави для проведення перевірки інспекторами Держгеокадастру, види перевірок, запитання, які ставлять під час перевірок, і про те, як підготуватися до такої перевірки.

За цією темою див. також: «Перевірки Держгеокадастру: оформлення та подальші дії».

Нагадаємо, заборона на здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) передбачалась Законом від 03.11.16 р. № 1728-VIII «Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» (далі – Закон № 1728) та діяла протягом 2017 та 2018 років. Цього року дію мораторію на перевірки не продовжено та не прийнято іншого нормативного акта про таку заборону. Тому контролюючі органи, у тому числі Держгеокадастр, можуть призначати планові перевірки суб’єктів господарювання (далі – СГ).

Позапланові перевірки також можуть проводитися державними органами, а загальний перелік підстав для їх проведення міститься у ст. 6 Закону від 05.04.07 р. № 877-V «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» (далі – Закон № 877).

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали