• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Як вийти з Реєстру отримувачів дотації

17.09.2019 372 0 2

Для кого ця стаття: для сільськогосподарських товаровиробників, яких включено до Реєстру отримувачів бюджетної дотації (далі – Реєстр).

Із цієї статті ви дізнаєтеся: як таким сільгосптоваровиробникам вийти з Реєстру та подати останню звітність із ПДВ як отримувачам дотації.

Із 2017 року для сільгосптоваровиробників, які провадять певні види діяльності, була запроваджена бюджетна дотація для їх розвитку та стимулювання виробництва сільськогосподарської продукції. Така дотація передбачена розд. VI Закону від 24.06.04 р. № 1877-IV «Про державну підтримку сільського господарства України» (далі – Закон № 1877) і мала деякою мірою компенсувати втрати сільгоспвиробників через скасування спецрежиму обкладення ПДВ.

І хоча спочатку передбачалося, що дотація діятиме з 1 січня 2017 року до 1 січня 2022-го (п. 51 підрозд. 2 розд. XX Податкового кодексу), фактично кошти на її виплату перестали закладати в держбюджет із 2018 року.

Більше того, як нам стало відомо від Мінагрополітики, і надалі не планується відновлювати видатки за цією програмою держпідтримки. Натомість збільшили фінансування на надання прямої підтримки виробникам окремих видів сільгосппродукції за іншими державними програмами.

Сільгосптоваровиробники, які провадять види діяльності, передбачені ст. 161.3 Закону № 1877, для отримання бюджетної дотації мають бути включені до Реєстру. Для цього вони подавали заяву за встановленою формою.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали