• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Як розрахувати частку сільгосптоваровиробництва

04.02.2020 489 0 2

Річна податкова звітність на 2020 рік

Із цієї статті ви дізнаєтеся: як сільгосптоваровиробникам, які бажають зареєструватися (продовжити реєстрацію) платниками єдиного податку (далі – ЄП) четвертої групи, заповнити Розрахунок частки сільськогосподарського товаровиробництва (далі – Розрахунок).

Сільгосптоваровиробники-юрособи, які бажають цього року стати єдинниками четвертої групи (або продовжити реєстрацію такими платниками), у складі звітності з ЄП подають Розрахунок.

Розрахунок подається до кожної декларації з ЄП – як загальної, так і звітних. Його зміст буде однаковий для всіх декларацій. Форма Розрахунку затверджена наказом Мінагрополітики від 26.12.11 р. № 772.

Зверніть увагу: Розрахунок складають і подають тільки сільгосптоваровиробники, які є юрособами. Фізособи, які зареєстровані як сімейне фермерське господарство і бажають цього року бути платниками ЄП четвертої групи, у складі звітності з ЄП Розрахунок не подають (пп. 298.8.1 Податкового кодексу, далі – ПК).

Розрахунок складають, аби визначити відсоток доходу від продажу сільгосппродукції власного виробництва та продуктів її перероблення у загальній сумі доходу за минулий рік. Якщо такий дохід становить:

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали