Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Бюджетна дотація на сільгосптехніку: як отримати

Кабмін постановою від 01.03.17 р. № 130 затвердив Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва.

У держбюджеті на 2017 рік кошти на цей напрям держпідтримки передбачено у складі бюджетної програми «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників». Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Мінагрополітики.

Одержувачами бюджетних коштів можуть бути юридичні особи та фізичні особи – підприємці, основною діяльністю яких є постачання сільгосптоварів (за визначенням, наведеним у п. 2.15 Закону від 24.06.04 р. № 1877-IV «Про державну підтримку сільського господарства України»), вироблених ними на власних або орендованих основних засобах, за умови, що питома вага вартості таких товарів становить не менше 75 % вартості всіх товарів, поставлених такими юридичними та фізичними особами протягом попередніх 12 послідовних звітних податкових періодів сукупно.

Перелік техніки та обладнання, вартість яких буде частково компенсована за рахунок бюджетних коштів, визначає спеціальна комісія, створена при Мінекономрозвитку. До переліку включатиметься техніка виробників, які є резидентами України не менше двох років, мають усю необхідну конструкторсько-технологічну документацію, виробляють продукцію на території України й забезпечують гарантійне та післягарантійне обслуговування товарів.

Заявки про включення до переліку подаються до комісії щороку до 1 лютого, а у 2017 році – до 1 травня. Форма заявки та документи, необхідні для включення до переліку, визначаються Мінекономрозвитку.

Сформований та затверджений комісією перелік техніки та обладнання має бути розміщений на офіційному веб-сайті Мінекономрозвитку та Мінагрополітики. У переліку вказуються:

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали