Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Заповнення заявки на переміщення пального

15.10.2019 833 0 2

Спецпроект «Пальне-2020: ліцензування, адміністрування, контроль, відповідальність»

Із цієї статті ви дізнаєтеся: як заповнити заявку на переміщення пального (далі – заявка), які проблеми можуть при цьому виникнути та як їх розв’язати, а також кого треба більше остерігатися в разі неподання заявки – податківця чи поліцейського.

За цією темою див. також «Кому треба звітувати про переміщення пального», «Заповнюємо заявку на переміщення пального для сільгоспвиробників», «Заявка на переміщення пального: відповіді на актуальні запитання».

Питань, пов’язаних із заявкою, виникало чимало. І досі не вщухають дискусії щодо її заповнення, адже цей маленький документ може призвести до втрати пального і транспортного засобу (далі – ТЗ), який його транспортує. Найбільш стурбовані із цього приводу сільгоспвиробники. Тому від дня запровадження заявки (01.07.19 р.) і по сьогодні на консультаційну лінію «Uteka» надходить багато запитань на цю тему.

Нагадаємо, усі власники пального – неплатники акцизного податку зобов’язані звітувати напередодні безпосереднього переміщення пального ТЗ, який не є пересувним акцизним складом (далі – ПАС). Звітність надсилається електронним способом у формі заявки, затвердженої наказом Мінфіну від 08.05.19 р. № 188 (далі – Порядок № 188).

У зв’язку із цим розглянемо порядок заповнення заявки у форматі запитання-відповідь.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали