Заповнюємо заявку на переміщення пального для сільгоспвиробників
Для кого ця стаття: для всіх сільгосптоваровиробників, які не є розпорядниками акцизного складу (далі – АС), але переміщують власне пальне транспортними засобами (далі – ТЗ) виключно для власних потреб або промислової переробки.
Із цієї статті ви дізнаєтеся: як заповнити заявку на переміщення пального (далі – заявка) та на що при цьому звернути увагу.
Передусім нагадаємо, що суб’єкти господарювання, які не є розпорядниками АС та переміщують ТЗ, що не є АС пересувними, на митній території України власне пальне для потреб власного споживання чи промислової переробки, зобов’язані подавати до податкової заявку в електронній формі шляхом накладення кваліфікованого електронного підпису. Тобто, якщо сільгосппідприємство не є розпорядником АС, але має власне пальне та переміщує його з одного місця на інше за допомогою ТЗ, воно має подати заявку. Щоправда, при цьому не уточнюється, про який ТЗ йдеться. Вважаємо, що це будь-який ТЗ, призначений для перевезення та розвантаження пального.
Порядок заповнення заявки та її форму затверджено наказом Мінфіну від 08.05.19 р. № 188 (далі – Наказ № 188, Порядок № 188). Розглянемо правила заповнення заявки, про які не варто забувати, інакше в її прийнятті буде відмовлено, та наведемо зразок заповнення заявки.
Повна версія доступна тільки передплатникам
Підпишіться на онлайн сервіси для бухгалтерів та кадровиків Uteka. Отримайте повний доступ бібліотеки безпечних рішень, які роблять вашу роботу ефективнішою.
Що входить в передплату?
і приклади
доступу
питання експерту
оновлення
матеріалів
матеріалів c 2015 року