Як ДФС перевіряє нереальні операції
04.01.2018 1072 0 1
Багатьох платників податків цікавить, як ДФС відстежує і відпрацьовує нереальні операції. У Листі ДФС від 23.12.16 р. № 40795/7/99-99-11-04-04-17 наведено рекомендації (далі – Методрекомендації № 40795) за перевірками всіх суб'єктів господарювання (далі – СГ), які задекларували в податковій звітності показники по нереальних (нічим не підкріплених) господарських операціях.
Цей документ розроблено ДФС з метою підвищення ефективності контрольно-перевірочної роботи підрозділами податкового аудиту фіскальних органів.
У цьому коментарі ми розповімо, у якому порядку проводиться така перевірка і які докази можуть служити підставою для визнання господарських операцій нереальними.
Методрекомендаціями № 40795 зобов'язані керуватися підприємства та підприємці, які задекларували показники податкової звітності, що свідчать про їх можливу недостовірність.
У документі детально описано процедуру виявлення нереальних правочинів.
У Методрекомендаціях № 40795 виділено три основних етапи відпрацювання СГ, які задекларували показники податкової звітності по нереальних господарських операціях:
Повна версія доступна тільки передплатникам
Підпишіться на онлайн сервіси для бухгалтерів та кадровиків Uteka. Отримайте повний доступ бібліотеки безпечних рішень, які роблять вашу роботу ефективнішою.
Що входить в передплату?
і приклади
доступу
питання експерту
оновлення
матеріалів
матеріалів c 2015 року