Прийняті скорочення:
Особливості оформлення ПН: за експортними постачаннями ПН оформляється на дату завершення митного оформлення; якщо база оподаткування вища від договірної ціни, тоді, на думку ДФС, сума перевищення оподатковується за ставкою 20 % і потрібно оформити ще одну ПН.
Ставки і база оподаткування
Операції з вивезення товарів у митному режимі експорту та реекспорту (у тому випадку, якщо товари, які були імпортовані, повертаються нерезиденту – стороні зовнішньоекономічного договору у зв'язку з невиконанням (неналежним виконанням) його умов або іншими обставинами, що перешкоджають його виконанню – п. 5 ч. 1 ст. 86 МК) – обкладаються ПДВ за ставкою 0 % (пп. «а», «б» пп. 195.1.1 ПК).
Операції з вивезення товарів у митному режимі реекспорту, крім операцій, зазначених у попередньому абзаці, звільняються від оподаткування (п. 206.5 ПК).