• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Декларація з податку на прибуток за I квартал 2018 року: відповідаємо на ваші запитання

Акценти цієї статті: хто, коли і за якою формою повинен подати квартальну декларацію з податку на прибуток (далі – декларація).

Хто зобов'язаний подати декларацію за I квартал?

Декларацію за I квартал поточного року зобов'язані подати платники податку на прибуток, у яких дохід від усіх видів діяльності (за вирахуванням непрямих податків), розрахований у Звіті про фінансові результати (Звіті про сукупний дохід) за 2017 рік, перевищує 20 млн грн. (п. 137.4, пп. «в» п. 137.5 Податкового кодексу, далі – ПК). У тому числі сільгосппідприємства і постійні представництва тих нерезидентів, які у складі загального прибутку не визначають окремо прибуток від діяльності своїх постійних представництв на території України.

Такі платники при визначенні об'єкта оподаткування коригують фінрезультат на всі різниці, передбачені ПК.

Важливий нюанс для колишніх єдинників! На думку ДФС, єдинники, що стали платниками податку на прибуток у 2017 році, визначають свій дохід для цілей податку на прибуток тільки за період перебування на загальній системі оподаткування (див., наприклад, Індивідуальну податкову консультацію ДФС від 15.02.18 р. № 626/6/99-99-15-02-02-15/ІПК).

Крім того, незалежно від суми доходу, отриманої за минулий рік, квартальну декларацію повинні подати:

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали