Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Запроваджується єдиний рахунок для сплати податків і зборів

Редакція

07.06.2017 140 0 0

Мінфін оприлюднив проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо запровадження єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Законопроект передбачає запровадження системи сплати податків і зборів, передбачених Податковим кодексом України, через Електронний кабінет платника податків на єдиний рахунок, який буде відкрито для платника за його згодою (бажанням) на центральному рівні Державної казначейської служби України.

Законопроект не змінює відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, права та обов'язки платників податків та контролюючих органів, а надає можливість платникам  спростити процедуру розрахунків з бюджетами через скорочення рахунків для зарахування податків і зборів.

Зауваження та пропозиції до проекту закону просимо надавати  у письмовій та електронній формі протягом місяця з дня оприлюднення на офіційній сторінці Міністерства фінансів України в мережі Інтернет у письмовій та/або електронній формі за адресою: Міністерство фінансів України, 01008, м. Київ-8, вул. Грушевського, 12/2 або 04071, м. Київ, вул. Межигірська, 11, e-mail: ustinova@minfin.gov.ua.

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали