• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Влада планує зменшити рентну плату за користування надрами

18.02.2020 52 0 0

Зменшення ставок рентної плати за користування надрами для видобування нафти та конденсату з діючих (старих) свердловин планує Міністерство енергетики та захисту довкілля.

У подальших планах, заявлених міністерством, запровадження стимулюючих ставок рентної плати за користування надрами для видобування нафти та конденсату з нових свердловин.

А також, зменшення ставок рентної плати за користування надрами для видобування нафти та конденсату з діючих (старих) свердловин до 29 % та 14 % в залежності від глибини покладів. Крім того, планується запровадження стимулюючих ставок рентної плати за користування надрами для видобування нетрадиційних скупчень вуглеводнів (до рівня не вище 5 %).

Ставки рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин зросли на початку 2019 року.

Зокрема, це стосується видобутку нафти з покладів, які повністю або частково залягають на глибині до 5000 м, - підвищення ставки з 29 % до 31 %, з покладів, які повністю залягають на глибині понад 5000 м, - з 14 % до 16 %.

При цьому рентну плату за видобуток конденсату було зменшено: для покладів на глибині до 5000 м - із 45 % до 31 %, а з покладів, які повністю залягають на глибині понад 5000 м, - з 21 % до 16 %.

mpe.kmu.gov.ua

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали