У Єдиному державному реєстрі судових рішень стане більше інформації
Вища рада правосуддя затвердила зміни до Порядку ведення Єдиного державного реєстру судових рішень, привівши його у відповідність до норм Закону від 09.08.2023 № 3295-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства про захист економічної конкуренції та діяльності Антимонопольного комітету України».
Цим Законом розд. IV Господарського процесуального кодексу (далі – ГПК) доповнено ст. 2521 (Особливості розгляду справи у порядку спрощеного позовного провадження за клопотаннями Антимонопольного комітету України, територіального відділення Антимонопольного комітету України).
Отже, Вища рада правосуддя вирішила внести зміни до п. 4 розд. ІІ Порядку ведення Єдиного державного реєстру судових рішень, а саме передбачити у ньому всі види ухвал господарського суду та повний перелік суб’єктів подання відповідного клопотання до господарського суду відповідно до ст. 2521 ГПК.
Зокрема, до пп. 2 п. 4 розд. ІІ Порядку внесено зміни, якими передбачено, що для кожного електронного примірника судового рішення суддя, який ухвалив це рішення, формує відповідні інформаційні відомості, в тому числі ознаку необхідності відтермінування на строк, встановлений законом, забезпечення загального доступу до образів інформаційних ресурсів Реєстру для відповідних ухвал господарського суду про надання дозволу Антимонопольному комітету України, органу Антимонопольного комітету України, територіальному відділенню Антимонопольного комітету України, які мають повноваження на проведення перевірки та/або на вчинення процесуальних дій, передбачених абзацом першим ч. 1 ст. 2521 ГПК.
Також внесено зміни до п. 2 розд. ІІІ, п. 2 розд. Х Порядку, якими врегульовано питання надсилання до Реєстру судових рішень судів, які ліквідовані або знаходяться на стадії ліквідації, шляхом надання можливості новоутвореним судам самостійно надсилати електронні примірники судових рішень ліквідованого суду до Реєстру тощо.
Вища рада правосуддя
Приєднуйтесь до Uteka у Telegramm
Коментарі до матеріалу