• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Затверджено Типові правила внутрішнього службового розпорядку

ред. Uteka.ua

13.04.2016 1060 0 0

Нацдержслужба прийняла наказ від 03.03.16 р. № 50 «Про затвердження Типових правил внутрішнього службового розпорядку».

Ці Типові правила визначають загальні положення щодо організації внутрішнього службового розпорядку органу державної влади, іншого державного органу, його апарату (далі - державний орган), режим роботи, умови перебування державного службовця в органі державної влади та забезпечення раціонального використання його робочого часу.

Службова дисципліна в державному органі ґрунтується на засадах сумлінного та професійного виконання державним службовцем своїх обов'язків, створення належних умов для ефективної роботи, їх матеріально-технічного забезпечення, заохочення за результатами роботи.

Правила внутрішнього службового розпорядку в державному органі затверджуються загальними зборами (конференцією) державних службовців державного органу за поданням керівника державної служби в державному органі (далі - керівник державної служби) і виборного органу первинної профспілкової організації (за наявності) на основі цих Типових правил.

Правила внутрішнього службового розпорядку державного органу доводяться до відома всіх державних службовців, які працюють у цьому органі, під підпис.

Наказ Нацагенства з питань держслужби від 03.03.16 р. № 50.doc

Завантажити

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали