• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Затверджено Ліцензійні умови з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення

ред. Uteka.ua

28.11.2016 1145 0 0

Кабмін прийняв постанову від 23.11.16 р. № 852 "Деякі питання ліцензування господарської діяльності з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення".

Документом затверджено Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення.

Ці Ліцензійні умови визначають вичерпний перелік вимог, обов'язкових для виконання ліцензіатом, та вичерпний перелік підтвердних документів, що додаються до заяви про одержання ліцензії на провадження господарської діяльності з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення.

Даними вимогами, зокрема, визначено вичерпний перелік документів, що додаються до заяви про одержання ліцензії, яка потрібна для надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення. Також прописані вимоги щодо виконання робіт з монтажу, технічного обслуговування систем пожежогасіння (водяних, пінних, газових, порошкових, аерозольних). В цілому документом врегульовані відносини у сфері ліцензування видів господарської діяльності щодо надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення.

Також затверджено перелік послуг і робіт протипожежного призначення, що підлягають ліцензуванню.

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали