• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Затверджено положення про Комісію з питань надрокористування

ред. Uteka.ua

29.07.2016 371 0 0

Міністерство екології та природних ресурсів прийняло наказ від 06.07.16 р. № 246 "Про затвердження Положення про Комісію з питань надрокористування".

Комісія створюється в Держгеонадрах для попереднього розгляду матеріалів про надання, продовження терміну дії, призупинення, відновлення, переоформлення, анулювання дозволів та внесення змін до спеціальних дозволів на користування надрами.

Комісія діє в складі, який затверджується наказом Держгеонадр. До її складу включаються фахівці Секретаріату Кабінету Міністрів, міністерств та інших центральних органів виконавчої влади. До Комісії входять не менше трьох фахівців від Мінприроди.

Комісія здійснює:

- попередній розгляд заяв та доданих до них документів, наданих суб'єктами господарювання для отримання дозволів без проведення аукціонів відповідно до пункту 8 Порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами, документів про продовження терміну дії, переоформлення, внесення змін до дозволу, призупинення, поновлення дії, анулювання дозволу відповідно до пунктів 14, 16, 17, 22 і 23 Порядку та інших документів, наданих структурними підрозділами Держгеонадр, спеціалізованими державними геологічними підприємствами, установами, організаціями, що належать до сфери управління Держгеонадр;

- надання пропозицій та рекомендацій Голові Держгеонадр про надання дозволів, продовження терміну дії, переоформлення, внесення змін до дозволу, призупинення, поновлення дії, анулювання дозволу;

- узгодження проектів дозволів;

- попередній розгляд інших питань, що виникають в процесі обробки документів, що стосуються питань надрокористування.

Наказ Мінприроди від 06.07.16 р. № 246.docx

Завантажити

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали