• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Затверджено нову інструкцію з автоматизованого обліку

ред. Uteka.ua

16.08.2016 394 0 0

МВС прийняло наказ від 04.07.16 р. № 595 "Про затвердження Інструкції з автоматизованого обліку адміністративних правопорушень".

Інструкція встановлює порядок ведення в центральному органі управління поліції, територіальних (в тому числі міжрегіональних) органах поліції автоматизований облік виявлених адмінправопорушень.

Автоматизований облік призначений для перевірки особи, яка вчинила правопорушення, на наявність (відсутність) даних про повторне протягом року вчинення однорідного порушення, за яке воно залучалося до відповідальності, аналізу стану застосування адміністративного законодавства органами поліції та формування статистичної звітності, в тому числі в сфері безпеки дорожнього руху.

Знімаються з автоматизованого обліку порушення відносно осіб, за якими було розпочато провадження у справі про адміністративне правопорушення, у разі закриття провадження у відповідності зі статтею 247 КоАП.

Зняття з обліку адміністративних правопорушень, скоєних особами, які притягнуті до відповідальності за їх вчинення, а також звільнених від відповідальності за іншими підставами, здійснюється в зв'язку з закінченням строків накладення стягнення або якщо після закінчення строків особа вважається не піддана адміністративному стягненню, відповідно до статей 38, 39 КУпАП.

Наказ МВС від 04.07.16 р. № 595.docx

Завантажити

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали