• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Затверджено Порядок формування і ведення Єдиного реєстру приватних виконавців України

ред. Uteka.ua

19.08.2016 296 0 0

Мін'юст прийняв наказ від 05.08.16 р. № 2431/5 "Про затвердження Порядку формування і ведення Єдиного реєстру приватних виконавців України".

Єдиний реєстр приватних виконавців Украхни - сукупність відомостей про приватних виконавців України, які отримали в установленому законодавством порядку посвідчення, та інформації про їх діяльність, яку Міністерство юстиції отримує у процесі реалізації своїх повноважень як державного органу, що здійснює завдання і функції з реалізації державної політики у сфері організації примусового виконання судових рішень і рішень інших органів.

Адміністратором Єдиного реєстру є державне підприємство "Національні інформаційні системи", яке забезпечує технічне і технологічне створення та супроводження програмного забезпечення Єдиного реєстру, надання доступу до нього, збереження і захист даних, що містяться в Єдиному реєстрі.

Доступ до інформації з Єдиного реєстру є безоплатним, здійснюється цілодобово і без обмежень на офіційному веб-сайті Мін'юсту із забезпеченням можливості пошуку, перегляду, копіювання та роздрукування інформації.

 

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали