• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Спрощено умови ведення бізнесу у сфері оцінки відповідності колісних транспортних засобів

13.06.2019 132 0 0

Кабмін ухвалив розроблені Мінекономрозвитку зміни до Порядку призначення органу із сертифікації для індивідуального затвердження колісних транспортних засобів, партій частин та обладнання.

Згідно з чинним Порядком компанія, що заявила про намір здійснювати сертифікацію КТЗ, зобов'язана підтвердити свою компетентність і мати власні акредитовані лабораторії для оцінки всіх видів продукції, на яку поширюється дія Порядку затвердження конструкції.

Після набрання чинності змінами до Порядку компанії, що претендують на призначення органом із сертифікації колісних транспортних засобів, будуть підтверджувати свою компетентність та акредитовані лабораторії лише стосовно тих видів продукції, щодо яких вони самі визначають і заявляють про свою компетентність, операційну спроможність та про намір отримати призначення як органу сертифікації КТЗ.

Очікується, що таке рішення Уряду сприятиме зменшенню зайвих фінансових витрат, пов'язаних з оснащенням такими суб'єктами господарювання власних випробувальних лабораторій та їх акредитації.

https://www.kmu.gov.ua

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали